נגישות חזי בנק דיזיין בע"מ

חברת חזי בנק דיזיין בע"מ פועלת רבות ליישום הנגשה לאנשים עם מוגבלויות, אנו מבצעים התאמות נגישות לאתרי החברה (אולמות תצוגה), ההתאמות הינם גם בערוצים דיגיטליים ובניהם אתר אינטרנט. ההתאמות אלו מבוצעות על פי הוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התשנ"ח -1998) ותקנותיו.

הסדרי נגישות בסניפי החברה

חברת חזי בנק דיזיין בע"מ מנגישה את אולמות התצוגה, על מנת לשרת את כלל לקוחותיה באופן שוויוני ומכובד.
אנו פועלים רבות בתחום נגישות השירות והתאמות הנגישות. רצ"ב סטטוס אתרים מונגשים:

אתר כתובת אמצעי קשר איש קשר חניות נגישות ודרך נגישה לחלל האולם עמדה נגישה המתאימה למתניידים בכסא גלגלים לולאת השראה נגישות השירות
אולם תצוגה קניון דיזיין סנטר – רח' הלחי 2 בני ברק 054-4566147 עופר קיים + בקניון קיימות חניות נכים. קיים קיים קבלת מידע באמצעות טלפון, אימייל ומסרונים. ניתן גם לקבל סיוע באמצעות תרגום בשפת הסימנים וכו׳. (יתכן כי חלק מהדרישות יהיה צורך להזמין מראש)
מרכז לוגיסטי סמטת התבור 2, פתח תקוה 054-4566147 עופר
  • קיימות חניות נכים כולל לרכב גבוה.
  • קיים רצף גישה מהחניה דרך הכניסה לדלפק לקוחות/שרות.
  • קיימים שלטי זיהוי והכוונה.
קיים קיים במחלקת השרות ובדלפק לקוחות קבלת מידע באמצעות טלפון, אימייל ומסרונים. ניתן גם לקבל סיוע באמצעות תרגום בשפת הסימנים וכו׳. (יתכן כי חלק מהדרישות יהיה צורך להזמין מראש)

נגישות אתר האינטרנט

באתר חזי בנק דיזיין בע"מ הושקעו מאמצים ומשאבים על מנת להנגיש את המידע והשירותים הכלולים בו בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות (התשנ"ח) 1998 - ותקנותיו. רמת הנגישות באתר.

התאמות הנגישות בוצעו עפ"י הנחיות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA.

האתר נבדק ונמצא מתאים לצפייה בדפדפנים Chrome, Firefox ו-Internet Explorer. יש לשים לב כי ישנה אי תאימות בגרסאות Internet Explorer 8 ומטה.

האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החצים, Enter, Tab ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.

האתר מותאם לשימוש בטלפון הסלולרי.

בראש הדף מצוי כפתור לשינוי ניגודיות הצבעים באתר לשיפור הנראות של הטקסט עפ"י העדפת המשתמש. כמו כן, לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביותר.

דרכי פנייה לבקשות והצעות שיפור בנושא נגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בבעיה בנושא נגישות נשמח לקבל ממך הערות באמצעות טופס יצירת קשר שבאתר.
* יתכן ויהיו קשיי גלישה בצפייה בדפדפנים שונים, אגף המחשוב מבצע בימים אלו בדיקות והתאמות הנדרשות, וזאת להעניק גלישה נגישה וחווייתית באתר האינטרנט.

יצירת קשר עם רכז הנגישות של החברה

שם: עופר שרייבר

טלפון: 054-4566147

פקס: 03-616643

דוא״ל: ofers@hezibank.co.il